انجام پایان نامه ادبیات فارسی + مشاوره پایان نامه های ارشد و دکتری

انجام پایان نامه و پروژه کارشناسی ارشد زبان ادبیات فارسی

دپارتمان انجام پروژه دانشجویی و  پایان نامه زبان و ادبیات فارسی تهران تز متشکل از فارغ التحصیلان ارشد و دکتری ادبیات فارسی در همه ی حوزه ها بوده و  آمادگی خود جهت کمک به دانشجویان این رشته جهت کارهای پژوهشی و تحقیقاتی در کلیه مقاطع اععم از انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ادبیات فارسی , انجام پایان نامه دکتری ادبیات فارسی و انجام پروژه های دانشجویی زبان و ادبیات فارسی را اعلام می دارد.

اصول و استانداردهای انجام پایان نامه در تهران تز

موسسه علمی آموزشی پژوهشی تهران تز بر اساس اصول اولیه تشکیل و اهداف سازمانی تعریف شده نه در دپارتمان انجام پایان نامه ادبیات فارسی بلکه در کلیه دپارتمان ها استانداردها و صول ویژه ای را برای انجام پایان نامه تعریف کرده است .

از جمله این اصول در جریان بودن و مشارکت فعال دانشجو در کلیه مراحل انجام پایان نامه میباشد . که خود باعث ارتقای سطج کیفی پایان نامه ها هم میشود.

پشتیبانی از کلیه گرایش های ادبیات فارسی

نیروهایی که در موسسه تهران تز برای انجام پایان نامه و پروژه های زبان و ادبیات فارسی فعالیت میکنند به گونه ای ای انتخاب شده تا علاوه بر اینکه جزء نخبگان این رشته باشند پراکندگی مناسبی هم در گرایش های مختلف این رشته داشته باشند.

از اینرو فارغ از اینکه شما دانشجوی چه گرایشی هستید یا در چه مقطعی تحصیل میکنید میتوانید از خدمات موسسه انجام پایان نامه تهران تز بهره مند شوید.

انچام پایان نامه ادبیات فارسی

 

رشته تحصیلی ادبیات فارسی و اصول نگارش و انجام پایان نامه ادبیات

 برای انجام پایان نامه ادبیات فارسی باید ابتدا با ماهیت این رشته و موضوعاتی که میتوان برای پایان نامه انتخاب کرد آشنا شوید . .ادبیات مال دوران لب جوی و سایه درخت و آواز بلبل بوده است و حالا که این دوران سر آمده است با ادبیات نیز باید خداحافظی کرد.این در حالی است که رشته زبان و ادبیات فارسی بهترین بستر برای ورود به شناخت فرهنگ و عرفان و حتی معارف دینی ما است.

توانایی های لازم انجام پایان نامه ادبیات

دانشجوی ادبیات فارسی برای اینکه بتواند در زمینه انجام پایان نامه ادبیات موفق باشد باید چه توانایی هایی داشته باشد . اگر یک‌ دانشجوی‌ ادبیات‌ از خواندن‌ یک‌ بیت‌ شعر حافظ‌ یا خواندن‌ داستان‌های‌ شاخص‌ و معروف‌ ادبیات‌ جهان‌ لذت‌ نبرد به‌ اشتباه‌ وارد این‌ رشته‌ شده‌ است‌

موقعیت شغلی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته ادبیات فارسی بعد از انجام پایان نامه در ایران

دانشجویات رشته ادبیات فارسی بعد از انجام پایان نامه ادبیات و فارغ التحصیلی چه آینده ای دارند . ؟ بعد از آموزش‌ و پرورش‌ ، مطبوعات‌ بهترین‌ بستر برای‌ فعالیت‌ فارغ‌التحصیلان‌ ادبیات‌ فارسی‌ است‌.

درس های رشته زبان و ادبیات فارسی در طول تحصیل و هنگام انجام پایان نامه ادبیات فارسی

در رشته ادبیات و انجام پایان نامه ادبیات فارسی برخی دورس به عنوان پایه محسوب میشوند . که عبارتند از دستور زبان‌، تاریخ‌ زبان‌‌فارسی‌، مرجع‌شناسی‌ و روش‌ تحقیق‌ ، آیین‌نگارش‌ و ویرایش‌ ، بدیع‌ میباشند …………….. اما دورس اصلی و  تخصصی که تاثیر بسزایی در هنگام انجام پایان نامه ادبیات دارند . رودکی‌ و منوچهری‌، فرخی‌ و کسایی‌، رستم‌ و سهراب‌، رستم‌ و اسفندیار، قصیده‌های‌ ناصرخسرو، خاقانی‌، مسعود سعد، نظامی‌، مثنوی‌ معنوی‌، منطق‌الطیر، حدیقه‌سنایی‌، بوستان‌ سعدی‌، غزلیات‌ و قصاید سعدی‌، حافظ‌، صائب‌، تاریخ‌ بیهقی‌، سیاست‌نامه‌ و قابوسنامه‌، کشف‌ الاسرار، کلیله‌ و دمنه‌، گلستان‌ سعدی‌، مرصادالعباد، قرائت‌ متون‌ عربی‌، قواعد عربی‌، زبان‌ خارجه‌ تخصصی‌، عروض‌ و قافیه‌، ادبیات‌ معاصر، متون‌ تفسیری‌، آشنایی‌ با علوم‌ قرآنی‌، نقد ادبی‌.معانی‌ و بیان‌، مبانی‌ عرفان‌ و تصوف‌، تأثیر قرآن‌ و حدیث‌ در ادب‌ فارسی‌، تاریخ‌ ادبیات‌، سبک‌شناسی‌.

بهینه سازی سایت

11 apr 2017