پایان نامه برق قدرت و الکترونیک

پایان نامه برق

پایان نامه برق قدرت

پایان نامه برق الکترونیک

 

گرایش قدرت یکی از پرمخاطب ترین گرایشهای مهندسی برق در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد.دانشجویان زیادی در این گرایش مشغول به تحصیل هستند.پروژه ها و پایان نامه های گرایش قدرت،تخصصی و سطح بالا هستند و فقط دانشجویانی قادر به انجام پایان نامه و شبیه سازی های مرتبط با آن هستند که تسلط کامل بر نرم افزارهای تخصصی مهندسی برق قدرت را داشته باشند.نرم افزار اصلی و پرکاربرد انجام پایان نامه برق قدرت،متلب می باشد.ولی نرم افزارهای دیگری مانند ETAP,DIGSILENT,PSCAD ,GAMS و… هم در انجام پایان نامه قدرت مورد استفاده قرار می گیرند.نرم افزارهایی که هرکدام نیاز به حداقل 2 سال آموزش و تمرین جهت تسلط کامل دارند.

آموزشیار با در اختیار داشتن تیمی مجرب و با دانش از متخصصین و محققین برق قدرت،دانشجویان را در جهت انجام پروژه و پایان نامه و شبیه سازی پایان نامه مهندسی برق قدرت مشاوره می دهد.

انجام پایان نامه برق

انجام پایان نامه مهندسی برق قدرت

انجام پایان نامه مهندسی برق قدرت در تمامی گاریش ها الکترونیک و کنترل ،از تعریف موضوع تخصصی با توجه به زیرشاخه مدنظر دانشجو شروع می شود و پس از آن جمع آوری رفرنس های و مقالات تخصصی برق قدرت در دستور کار قرار می گیرید.نگارش پروپوزال طبق موضوع و گرایش قدرت و تعیین چارچوب پایان نامه بخش بعدی از مراحل انجام پایان نامه است.تعیین نوآوری و روش و استخراج معادلات پایان نامه و سپس انجام شبیه سازی پایان نامه با نرم افزارهای تخصصی برق قدرت،مهم ترین مراحل و قسمت های پایانی می باشند.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق

گام به گام از اولین مرحله تا پایان انجام پایان نامه مهندسی برق قدرت و الکترونیک  با شما خواهیم بود تا مرحله دفاع.آموزش شبیه سازی مهم ترین بخش انجام پایان نامه است.

انجام پایان نامه برق قدرت

 گرایش برق قدرت،زیرشاخه های فراوانی دارد.الکترونیک قدرت،سیستم قدرت،ماشین های الکتریکی و…

طبیعتا یک محقق نمی تواند ادعا کند که در همه ی زمینه های ذکر شده تخصص دارد.آموزشیار با شناخت توانایی محققین خود پایان نامه ها و پروژه های هر گرایش را به متخصص همان گرایش ارجاع می دهد تا علاوه بر کیفیت بالای انجام پایان نامه ،محقق بتواند به خوبی دانشجو را پشتیبانی داده و آموزش دهد.

انجام پایان نامه برق الکترونیک

 در بخش مهندسی برق الکترونیک سایت می توانید زمینه ها و موضوعات تخصصی و محبوب برق قدرت را مشاهده نمایید.برای نمونه ما توانایی پشتیبانی و مشاوره در زمینه انجام پایان نامه در موارد زیر را داریم:

موضوع انجام پایان نامه برق

انجام پایان نامه سیستم توزیع

انجام پایان نامه خطوط انتقال

انجام پایان نامه میکروگرید و اسمارت گرید(شبکه هوشمند)

انجام پایان نامه ادوات فکتس

انجام پایان نامه توربین های بادی

انجام پایان نامه ماشین الکتریکی

انجام پایان نامه مدیریت بارهای خانگی و صنعتی

انجام پایان نامه بازآرایی شبکه توزیع

انجام پایان نامه ماشین سنکرون

و چندین زمینه ی تخصصی دیگر مرتبط با برق قدرت.

متخصصین و مشاورین انجام پایان نامه برق قدرت آموزشیار همگی از فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر ایران می باشند.

انجام پایان نامه مهندسی برق الکترونیک

انجام پایان نامه مهندسی برق کنترل

انجام پایان نامه مهندسی برق مخابرات