انجام پایان نامه تربیت بدنی + پروژه دانشجویی و نگارش و ترجمه مقاله

تربیت بدنی و استقبال از این رشته در دانشگاه ها در مدت ۱۰ سال گذشته کاملا روندی سعودی داشته است . انجام پایان نامه تربیت بدنی از جهات بسیاری اهمیت دارد .

انجام پایان نامه تربیت بدنی

یک دانشجوی تربیت بدنی میتواند با انجام پایان نامه قوی یک گام به آرزوهای خود نزدیکتر شود .

دپارتمان پایان نامه تربیت بدنی

موسسه تهران تز و دپارتمان انجام پایان نامه تربیت بدنی تاکنون بصورت مستقیم در انجام ۱۵۸ پایان نامه در مقاطع ارشد و دکتری مشارکت داشته است.

سفارش خود را ثبت نمایید.

با ورود به صفحه ثبت درخواست و مشاوره ثبت سفارش پایان نامه درخواست های خود را برای انجام پایان نامه و پروژه های دانشگاهی تربیت بدنی برای ما ارسال نمایید.

 انجام پایان نامه تربيت بدني

دپارتمان تخصصی انجام پایان نامه تربیت بدنی در گروه تهران تز آماده دریافت موضوعات و زمینه های مورد نظر شماست . در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت . انجام پایان نامه تربیت بدنی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را از ما بخواهید .

در این موسسه در کلیه مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری میتوانید سفارشات خود را مبنی بر انجام پایان نامه تربیت بدنی برای ما ارسال نمایید .

 

انجام پروژه دانشجویی و ترجمه متون تربیت بدنی

علاوه بر پایان نامه این موسسه آمادگی ارائه خدمات انجام پروژه تربیت بدنی به دانشجویان مقطع کارشناسی این رشته را هم دارد . همچنین به واسطه داشتن نیروهای کارآمد در دپارتمان ترجمه و نگارش مقالات میتوانید سفارشات خود را برای نگارش مقاله تربیت بدنی , ترجمه متون تخصصی تربیت بدنی و.. را برای ما ارسال نمایید.

موضوع پایان نامه تربیت بدنی

برای انجام پایان نامه تربیت بدنی هم به مانند سایر رشته های دانشگاهی در مرحله اول باید اقدام به انتخاب موضوع پایان نامه کرد و در مراحل بعدی اقدام به نگارش پروپوزال اولیه کرد.

انجام پایان نامه تربیت بدنی با موضوعات برگرفته از ژورنال های روز جهانی در موسسه تهران تز

رشته دانشگاهی تربیت بدنی

تربيت بدني رشته ميان رشته اي مي باشد که از علوم مختلف براي تقويت و تربيت جسم و روان انسان استفاده مي کند. اين رشته از يک سو مشتمل بر يکسري رشته هاي پايه ي پزشکي مي باشد تا جايي که فارغ التحصيل آن تا حد يک پزشکيار با جسم انسان آشنا مي شود و از سوي ديگر بخشي از دروس اين رشته شامل علوم تربيتي است تا دانشجوي اين رشته با تنش و واکنش انسانها آشنا شود و بتواند به عنوان يک مربي با ورزشکاران يا دانش آموزان به درستي برخورد کند. و بالاخره يک بعد اين رشته شامل علوم ورزشي مي شود يعني دانشجو، علوم ورزشي را به صورت علمي و عملي آموزش مي بيند تا بتواند در رشته هاي مختلف ورزشي مهارت داشته باشد و همچنين توانايي تحقيق در علوم ورزشي را به دست بياورد.

توانايي هاي انجام پایان نامه تربیت بدنی

برای انجام پایان نامه تربیت بدنی دانشجوي اين رشته بايد از کودکي ورزشکار باشد. چون يکسري از مهارت هاي پايه اي را مثل ژيمناستيک و يا دوميداني که نياز به هماهنگي کامل عصب و عضله دارد، نمي توان در بزرگسالي فراگرفت. در ضمن افرادي که از کودکي اهل ورزش هستند، انگيزه ي بيشتري براي فراگيري مطالب علمي و عملي از خود نشان مي دهند. گفتني است که قد آقايان داوطلب رشته تربيت بدني بايد حداقل ۱۶۵ سانتي متر و خانم ها ۱۵۸ سانتي متر باشد (قهرمانان تيم ملي از شرط ياد شده مستثني هستند) و حداقل ديد چشم آنها بايد باشد. گفتني است که اين رشته بصورت نيمه متمرکز دانشجو مي گيرد. يعني در يک آزمون عملي مهارت، آمادگي و توانايي جسمي دانشجويان سنجيده مي شود.

موقعيت شغلي در ايران:

فارغ التحصيل تربيت بدني مي تواند به عنوان مربي و مسوول ورزش در وزارتخانه ها و بعضي از وزارتخانه ها که بخش تربيت بدني دارند، فعاليت کند. همچنين مي تواند در ساخت وسايل و البسه ورزشي مشاور يک طراح باشد. چون نظرات يک کارشناس ورزشي نقش موثري در بهبود وسايل ورزشي دارد. در کل فارغ التحصيل اين رشته اگر فرد فعالي باشد، هيچ وقت بيکار نمي ماند چون مي تواند به عنوان مربي در باشگاههاي ورزشي آزاد فعاليت کند و يا به عنوان مربي، کارشناس يا مربي بدنسازي جذب سازمان تربيت بدني شود.

درس هاي اين رشته در طول تحصيل:

دروس پايه:
آناتومي انساني، فيزيولوژي انساني، شيمي عمومي، فيزيک عمومي، رياضيات پايه و مقدمات آمار، کمکهاي اوليه، زيست شناسي.

دروس اصلي:
اصول فلسفه آموزش و پرورش، مباني برنامه ريزي آموزش متوسطه، روانشناسي کودکي و نوجواني، روانشناسي تربيتي، اصول و فنون مشاوره و راهنمايي، سنجش و اندازه گيري، توليد و کاربرد مواد آموزشي، روشها و فنون تدريس، مديريت آموزشي

دروس تخصصي تربیت بدنی

اصول و مباني تربيت بدني، تاريخ تربيت بدني، تغذيه و ورزش، آسيب شناسي ورزشي، رشد و تکامل حرکتي، فيزيولوژي ورزشي، يادگيري حرکتي، سنجش و اندازه گيري در تربيت بدني، بهداشت و ورزش، تربيت بدني در مدارس، مديريت سازمانهاي ورزشي ، مديريت و طرز اجراي مسابقات، زبان اختصاصي، حرکت شناسي ورزشي، حرکات اصلاحي، تربيت بدني و ورزش معلولين، مقدمات بيومکانيک ورزشي، مباني رواني و اجتماعي، تربيت بدني، آمادگي جسماني، فوتبال، دو و ميداني ، ژيمناستيک، شنا، واليبال، بسکتبال، هندبال، تنيس روي ميز، کشتي، بدمينتون.

11 apr 2017