ارتباط در تلگرام

کلوب انجام پایان نامه های دانشجویی

انجام پایان نامه مکاترونیک

انجام پایان نامه کنترل

انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه مهندسی کشاورزی

پایان نامه مهندسی صنایع

انجام پایان نامه عمران

انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر

دانلود پایان نامه

انجام پایان نامه و پروژه های مهندسی هوا فضا

انجام پایان نامه علوم تربیتی

 

 عضویت

انجام پروژه و پایان نامه  مهندسی مکانیک

انجام پایان نامه , پروژه و نگارش مقاله ریاضی

انجام پایان نامه | پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد حسابداری

انجام پایان نامه مدیریت در تمام گرایش ها

انجام پایان نامه معماری در تمام مقاطع و موضوعات

انجام پایان نامه مهندسی عمران در تمام گرایش ها

پایان نامه | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

خدمات تخصصی نگارش و انجام پایان نامه

انجام پایان نامه ارشد و دکتری علوم پزشکی و پیراپزشکی 

انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه تاریخ

انجام پایان نامه تخصصی ارشد و دکتری

انجام پایان نامه تربيت بدني

انجام پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری

انجام پایان نامه حقوق بین الملل

انجام پایان نامه دامپزشکی

انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه شیمی آلی

انجام پایان نامه شیمی شیمی فیزیک

انجام پایان نامه علوم تربیتی

 

انجام پایان نامه مهندسی برق قدرت

انجام پایان نامه کتابداری

انجام پایان نامه کشاورزی

انجام پایان نامه کیهان‌شناسی

انجام پایان نامه محیط زیست و سایر گرایش های عمران

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان نامه مهندسی شیمی

انجام پایان نامه مهندسی عمران حمل و نقل

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک تبدیل انرژی

انجام پایان نامه مهندسی مواد جوشکاری

 

 انجام پروژه های شبیه سازی و مدلسازی آماری

علوم انسانی

پایان نامه علوم انسانی تمام گرایش ها

انجام پایان نامه علوم سیاسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری علوم اجتماعی

انجام پایان نامه های گروه مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت اجرایی , شهری و MBA

انجام پایان نامه مدیریت گرایش بازرگانی

انجام پایان نامه مدیریت گرایش مدیریت دولتی

انجام پایان نامه مدیریت مالی

مشاوره انجام پایان نامه حقوق

نگارش مقاله , پروژه دانشجویی و انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه و پروژه فنی مهندسی

 انجام پروژه , پایان نامه و نگارش مقاله جغرافیا

انجام پروژه و پایان نامه مدیریت بازاریابی

پروژه دانشجویی مهندسی پزشکی

مقالات و پایان نامه های دانلودی

موسسه مشاوره و انجام پایان نامه و پروژه

نقاشی ساختمان در تهران و کرج

نقاش ساختمان تهران مدرن

تزئینات ساختمان

رنگکاری ساختمان

پیمانکاری امور ساختمانی

نقاشی مدرن خانه

نقاشی خانه

و چند شرکت خوشنام در سایر زمینه ها

کفسابی در تهران و کرج نماشویی

انواع کانکس

کانکس نوین

کاغذ دیواری

انجام پایان نامه و نگارش و تهیه مقاله isi و مقاله دانشجویی

دانلود پایان نامه : پایان نامه

| انجام پایان نامه |

 با اطمینان قدم برداریدگروه پژوهشی آموزشیار ارائه دهنده خدمات و مشاوره نگارش و  انجام پایان نامه , پروژه های دانشجویی و نگارش مقالات و پروپوزال با بهره گیری از دانش متخصصان و فارغ التحصیلان دکتری دانشگاه های برتر ایران از سال 1391 خدمات انجام پایان نامه در کلیه مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری را به دانشجویان عزیز ارائه می دهد و از این حیث جز قدیمی ترین و با سابقه ترین ها درزمینه ی انجام پایان نامه است. این گروه همواره تلاش می کند تا با استفاده از تجربیات گروهی از نخبگان و استعدادهای برتر که همگی در بالاترین سطح علمی هستند، خدمات خود را با بهترین کیفیت به مخاطبان خود ارائه دهد.رضایت مشتریان سابق و فعلی آموزشیار از پروژه های انجام شده باعث افتخار ماست.انجام پایان نامه به صورت گام به گام و مرحله به مرحله انجام میگیرد و دانشجو کاملا در جریان انجام پایان نامه در همه مراحل قرار دارد و کاملا توجیه خواهد شد.

پایان نامه

انجام پایان نامه در مقاطع کارشناسی , کارشناسی ارشد , دکتری و تمامی رشته های فنی مهندسی , علوم پزشکی , علوم پایه و علوم انسانی را از آموزشیار بخواهید

تحقیق و مقاله

نگارش مقالات  علمی , تحقیقاتی و پژوهشی در تمامی مقاطع دانشگاهی و تمامی رشته ها – نگارش مقالات ISI در تمامی زمینه ها و مشاوره ثبت مقالات ISI

پروژه دانشجویی

انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی در تمامی رشته ها و در مقاطع کارشناسی , کارشناسی ارشد و دکتری و انجام پروژه های تحقیقاتی خاص برای صنایع دانش بنیان

پایان نامه

پایان نامه ثمره نیمی از عمر مفید یک دانشجو میباشد که در آن اشتغال به تحصیل داشته و در جهت رسیدن به کمال و تعالی گام برداشته است . یک پایان نامه بیانگر سطح و توان یک دانشجو میباشد که بعد از چندین سال تحصیل در یک رشته خاص حال باید آنچه را که یاد گرفته در قالب یک اثر پژوهشی ماندگار و مفید از خود ارائه دهد .

مشاوره پایان نامه

مشاوره انجام  پایان نامه در اکثر رشته های دانشگاهی و تمامی مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری , نگارش پروپوزال و مشاوره انجام پروژه های دانشگاهی نرم افزاری ,پروژه های ساخت و آموزش نرم افزارهای تخصصی را از مرجع تخصصی پایان نامه بخواهید .انجام پایان نامه خدمات اصلی گروه پژوهشی مرجع تخصصی پایان نامه آموزشیار می باشد.تیم مشاوران ما منتظر شما هستند.

مرجع تخصصی پایان نامه

در مرجع تخصصی پایان نامه آموزشیار اصول و قواعد سخت گیرانه ای برای پایان نامه و پروژه های دانشحویی اجرا میشود .انجام تخصصی پایان نامه و پروژه ی شما در مرجع تخصصی پایان نامه توسط فردی انجام میگیرد که نه تنها در رشته و گرایش مورد نظر تخصص دارد،بلکه  در زیر شاخه ی تخصصی  مورد نظر شما نیز دانش و تجربه ی لازم را داراست.

درباره مرجع تخصصی پایان نامه آموزشیار

گروه آموزش یار متشکل از جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران در سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. هدف و اصول انجام پایان نامه و پروژه دانشجویی آموزشیار بالا بردن سطح علمی و آموزشی دانش آموزان و دانشجویان و هدایت آنها به سمت مسیر صحیح آموزشی است. این گروه همواره تلاش می کند تا با استفاده از تجربیات گروهی از نخبگان و استعدادهای برتر که همگی در بالاترین سطح علمی هستند، خدمات خود را با بهترین کیفیت به مخاطبان خود ارائه دهد.

موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع پایان نامه کلیدی ترین آیتم در نگارش و ارائه یک پایان نامه موفق میباشد . ما در دپارتمان های تخصصی هر رشته برترین ها را بکار گرفته ایم تا بهترین مشاور شما در جهت انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه شما باشند . دانشجوی گرامی موضوع پایان نامه خود را متناسب با توان علمی خود انتخاب نمایید .

تهیه پایان نامه

تهیه یک پایان نامه در مرجع تخصصی پایان نامه بر اساس رشته تحصیلی و زیر نظر اساتید برتر دانشگاه های کشور که از برترین های رشته شما هستند انجام میشود. فرض کنید رشته ی شما عمران است.با این فرض که گرایش شما سازه است.ما به همین بسنده نمیکنیم و طبق زمینه ی مورد نظر شما کارشناس را تعیین میکنیم.مثلا زیر شاخه ی فولادی گرایش سازه!به این صورت کارشناسی برای شما تعیین میشود که در زمینه ی سازه های فولادی تخصص داشته باشد.به این شکل طبیعتا پروژه ای که انجام میشود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.چون کارشناس مربوطه فقط در حوزه ی تخصصی خود که چندین پروژه و پایان نامه انجام داده است به صورت مستمر فعالیت میکند.انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد,پایان نامه,انجام پایان نامه دکتری

پایان نامه آماده

آموزشیار هرگز پایان نامه آماده در اختیار شما قرار نمی دهد.ما مرحله به مرحله و با نظارت استاد راهنما پایان نامه را انجام و سپس به دانشجو آموزش می دهیم.آموزشیار تا تایید نهایی پایان نامه حتی تا بقعد از دفاع هم با شما خواهد بود.آموزشیار ارتباط مستقیم و بی واسطه را با متخصص  انجام پایان نامه گرایش شما ایجاد می نماید.دقت به موارد جزئی و البته ضروری می تواند شما را در انجام پایان نامه شما با کیفیت بالا کمک نماید.

قیمت پایان نامه

یک پایان نامه اثر پژوهشی میباشد . تعیین قیمت پایان نامه کاریست پیچیده که با متد های متعددی ارزش گذاری شده و تعیین قیمت میشود . یک اثر پژوهشی اگر قابلیت اجرایی و تبدیل به یک محصول یا خدمات نوین را داشته باشد میتواند در رده یک اختراع دسته بندی شود . و به تبع آن قیمت پایان نامه هم بالاتر میرود . بع طور کلی روند محاسبه ارزش و قیمت پایان نامه ها متناسب با قبلیت های کاربردی و سطح علمی پژوهش انجام میگیرد .

قیمت پایان نامه کپی شده

یک پایان نامه کپی شده عملا قیمتی ندارد . البته در رده اول قیمت داشته ولی چون یکبار ارائه شده است ارائه مجدد آن فاقد ارزش بوده و با قیمت صفر محاسبه میشود.

عوامل تعیین کننده قیمت پایان نامه

با توجه به تجربه ی چندساله ی ما در امر انجام پایان نامه باید گفت که هرچه پروژه باکیفیت تر و قوی تر باشد طبیعتا وقت بیشتری برای انجام پایان نامه صرف شده و هزینه ی  آن بالاتر است.هرگز به موسساتی که با قیمت های پایین سعی در جذب مشتری دارند اعتماد نکنید و برای پروژه خود ارزش قائل شوید .چراکه اعتماد به همچین موسساتی نتیجه ای جز پشیمانی ندارد.و در آخر ، هرگز به افرادی که به صورت مستقل ادعای انجام پایان نامه را دارند اعتماد نکنید و پروژه ی خود را به موسسات معتبر و باسابقه بسپارید.

انجام پایان نامه

به طور کلی انجام پایان نامه در هر گرایش و مقطعی احتیاج به تخصص و تجربه متناسب با همان مقطع تحصیلی و گرایش موردنظر  دارد.به روز بودن منابع , تخصصی بودن و جدید بودن پایان نامه ی نگارش شده,انجام پایان نامهدر مدت زمان محدود و کم,رفع اشکال هر فصل,اعمال نظرات استاد راهنما و… از دغدغه های دانشجویان عزیز می باشد.گروه آموزشیار با تجربه ی چندساله در یاری دانشجویان رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی, به خوبی جوابگوی نیاز ها و دغدغه های مخاطبان خود بوده است.مرحله به مرحله تا کسب مدرک تحصیلی شما را پشتیبانی و حمایت خواهیم کرد.لازم به ذکر است که آموزشیار تنها گروهیست که به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه با متخصص رشته ی خود ارتباط مداوم دارید.در زیر شرح مختصری از شیوه ی انجام و نگارش پایان نامه را می خوانید.

خدمات انجام پایان نامه

توانسته ایم در طی دوره چند ساله خدمات رسانی خودمان در تمامی زمینه های تحصیلی و مقاطع درسی اقدام به ارائه خدمات پایان نامه , پروژه دانشجویی , نگارش مقاله و پروپوزال کنیم . در ادامه برخی از رشته های که دپارتمان های تخصصی کلینیک پایان نامه آموزشیار در آنها اقدام به ارائه خدمات نوین پایان نامه و انجام پروژه های دانشجویی میکند را ملاحظه مینمایید.

خدمات انجام پایان نامه عمران

خدمات انجام پایان نامه عمران سازه , انجام پایان نامه و پروژه دانشجویی عمران آب , عمران خاک و پی , عمران زلزله و………. با کیفیت و قیمت مناسب را از ما بخواهید

خدمات انجام پایان نامه صنایع

کلیه زیر گروه های رشته مهندسی صنایع و در تمامی مقاطع کاردانی , کارشناسی , ارشد و دکتری صنایع آماده ارائه خدمات پروژه دانشجویی , انجام و نگارش پایان نامه و پروپوزال هستیم

موضوعات انجام پایان نامه

ما در مرجع تخصصی پایان نامه آماده ارائه انواع پایان نامه و انجام آنها در موضوعات مختلفی هستیم . تقریبا سعی کرده ایم تمامی رشته های تحصیلی را در تمامی مقاطع با بکار گیری اساتید برجسته آن موضوع انجام دهیم . موضوعاتی که در آنها تبحر داریم و آماده ارائه خدمات پایان نامه , انجام پروژه های دانشجویی و نگارش مقاله هستیم به شرح زیر است.

 دسته بندی موضوعات انجام پایان نامه

موضوع انجام پایان نامه علوم انسانی: روانشناسی , علوم اجتماعی , حقوق و علوم سیاسی

انجام پایان نامه علوم پایه شامل موضوعات  ریاضی , فیزیک و شیمی

انجام پایان نامه با موضوعات پزشکی , دندانپزشکی و دامپزشکی

مشاوره انجام پایان نامه

گروه آموزشیار با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع دکتری از دانشگاه های برتر ایران، آماده ارائه مشاوره به دانشجویان سراسر ایران و راهنمایی آن ها جهت انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد،نگارش پروپوزال، انجام پروژه کارشناسی و سایر پروژه های دانشجویی با کیفیت بهتر است. گروه پژوهشی آموزشیار با چندین سال سابقه و با انجام و مشاوره ی پایان نامه های مقاطع مختلف تحصیلی تخصص چشمگیری در این امر دارد و حتی پروژه ها و پایان نامه های درخواستی از سایر موسسات را نیز پشتیبانی می کند.

قرارداد انجام پایان نامه

بعد از بررسی تخصصی درخواست شما برای انجام پایان نامه و نگارش پروپوزال،تمامی مراحل و شرایط در قراردادی که بین آموزشیار و دانشجو منعقد می گردد ذکر خواهد شد و ما به تمامی تعهدات خود در انجام پایان نامه ی شما پایبند هستیم.قرارداد ها به صورت حضوری و در صورتی که مراجعه حضوری امکان پذیر نباشد آنلاین منعقد می گردد.رضایت و موفقیت شما هدف ماست.درخواست خود را در قسمت ثبت سفارش یا ثبت درخواست انجام پایان نامه ثبت نمایید یا مستقیما از  طریق ایمیل های آموزشیار ارسال نمایید، بعد از بررسی در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.

هزینه انجام پایان نامه

پایان نامه اثری پژوهشی است و هزینه های انجام پایان نامه متناسب با رشته تحصیلی , موضوع و…. عوامل متعدد دیگری تحت تاثیر قرار میگیرد . پایان نامه که توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان نتیجه ی چندسال تحصیل ایشان در دانشگاه ارائه میشود که بدون شک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع پایان نامه نشان دهنده ماحصل تحصیل شما می باشد. و شاید تاثیر کیفیت آن زمانی برای شما معلوم شود که در اداره یا سازمانی استخدام شوید و در آنجا اثر علمی شما یعنی پایان نامه انجام شده نماینده علم شما در رشته مربوطه است.

هزینه و قیمت انجام پایان نامه ارشد

تعیین قیمت و تعرفه انجام خدمات پایان نامه ارشد بستگی زیادی به رشته و گرایش تحصیلی و البته پایان نامه ارشد دارد . بهترین قیمت و کمترین هزینه انجام پایان نامه ارشد و سایر مقاطع تحصیلی با بهره گیری از اساتید مجرب و برگزیده دانشگاهی کشور را به شما ارائه میدهیم.

هزینه انجام پایان نامه های فنی مهندسی

پایان نامه های فنی مهندسی به علت پیچیدگی های خاصی موضوعی و نیاز به استفاده از نرم افزار های شبیه ساز عمدتا هزینه انجام بالاتری نسبت به سایر پایان نامه ها دارند.

هزینه انجام پایان نامه دانشجویی

انجام پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی و دانشگاهی تخصصی هزینه های به مراتب کمتری از انجام پایان نامه کلاسیک دارد. طیف گسترده ای از خدمات را در بر میگیرند و نمیتوان بازه قیمتی دقیقی برای آن تعیین کرد . صرفا میتوان چندین ملاک را برای براورد و تعیین هزینه های خدمات انجام پروژه دانشجویی در نظر گرفت.

موارد مهم انجام پایان نامه

توجه! موارد کلیدی که در انجام پایان نامه و نگارش مقاله باید به آنها توجه کرد و در کیفیت موثر هستند:حتما باید انجام پایان نامه شما توسط متخصص گرایش شما صورت بگیرد.انجام پایان نامه باید با بهره گیری از منابع به روز تحقق یابد.کیفیت انجام پایان نامه را رفرنس ها و نوآوری آن مشخص می نماید.تحلیل نرم افزاری،شبیه سازی،پیاده سازی و… باید حتما به دانشجو آموزش داده شود چون در روز دفاع از این بخش سوالات پیچیده ای پرسیده خواهد شد.

مزایای انجام پایان نامه

هرچه پایان نامه ی انجام شده قوی تر و با کیفیت تر باشد دانشجو می تواند بهره برداری بهتری از آن داشته باشد.علاوه بر کسب نمره بالا می توانید اقدام به استخراج مقاله ی معتبر،ادامه ی تحصیلات در مقاطع بالاتر و حتی استفاده های صنعتی از آن داشته باشد.

مراحل انجام پایان نامه

برای انجام پایان نامه ابتدا بر اساس مقالات روز  isi به عنوان رفرنس و مقاله بیس موضوع مشخص میشود
نگارش پروپوزال پایان نامه بر اساس فرمت مورد پذیرش دانشگاه
نگارش فصول مقدمه و پیشینه تحقیق پایان نامه
نگارش فصل نوآوری و روش اصلی انجام پایان نامه
انجام کلیه ی کارهای نرم افزاری, انجام شبیه سازی و انجام پیاده سازی و تحلیل مربوط به انجام پایان نامه و نتیجه گیری
در مرحله ی بعد با نظر و بنا به خواست متقاضی استخراج مقالات علمی پژوهشی و isi صورت میگیرد

انجام پایان نامه کامپیوتر

آموزشیار در زمینه های تخصصی رشته ی کامپیوتر شما را در انجام پایان نامه یاری می دهد.گروه پژوهشی آموزشیار در زمینه های تخصصی انجام پایان نامه های شبکه و هوش مصنوعی تخصص بالایی دارد.

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه های ارشد مهندسی کامپیوتر  در گرایش های کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار، سخت افزار و.. هوش مصنوعی و معماری کامپیوتر و علوم کامپیوتر توسط متخصصین و کارشناسان برتر دانشگاه های تهران را از دپارتمان و کلینیک تخصصی آموزشیار بخواهید.

موضوعات انجام پایان نامه ارشد ودکتری کامپیوتر

انجام پایان نامه و پروژه  ارشد مهندسی کامپیوتر –  سیستم های توزیع شده

انجام پایان نامه  ارشد و پروژه  کامپیوتر –  امنیت شبکه

انجام پایان نامه ارشد و پروژه  کامپیوتر – تشخیص گفتار

انجام پایان نامه ارشد و دکتری کامپیوتر –   تجارت الکترونیک

انجام پایان نامه و پروژه ارشد  سیستم های خبره

انجام پایان نامه و پروژه دکتری  پردازش زبان طبیعی

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر نرم افزار و پروژه  یادگیری ماشین

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر نرم افزار و پروژه  نظریه بازی ها

انجام پایان نامه و پروژه کامپیورت دکتری  طراحی و پیاده سازی پایگاه داده

انجام پایان نامه و پروژه  مهندسی کامپیوتر الگوریتم های موازی

انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر نرم افزار  شبکه حسگر بیسیم با نرم افزار ns2

انجام پایان نامه ارشد و دکتری کامپیوتر گسترش جستجوی وب فارسی

انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر مسیریابی فرصت طلب

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر  رادیوشناختی

انجام پایان نامه  ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر تشخیص سرطان از روی تصاویر پزشکی

انجام پایان نامه  کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر تشحیص پلاک خودرو

انجام پایان نامه نانو تکنولوژی و میکروبیولوژی

انجام پایان نامه تخصصی در زمینه و موضوع پروژه های تکاملی و نانوتکنولوژی و میکروبیولوژی شامل (الگوریتم ژنتیک،الگوریتم کلونی زنبورعسل،الگوریتم بهینه سازی گروه مورچه ها،الگوریتم راهبرد فرگشتی،الگوریتم رقابت استعماری و..)

انجام پایان نامه عمران

تنوع بالای رشته ها و گرایش های مهندسی عمران باعث شده است عموما موسسات ارائه دهنده خدمات آموزشی نتوانند در تمامی گرایش ها از متخصص برتر آن رشته استفاده نمایند . ما در آموزشیار توانسته ایم با استفاده از برترین های رشته و گرایش شما در تمامی مقاطع تحصیلی مهندسی عمران بتوانیم شما را در زمینه ارائه مقالات , پروژه های دانشجویی و پایان نامه مهندسی عمران یاری کنیم

انجام پایان نامه  ارشد عمران

گروه تخصصی پایان نامه از پایان نامه ها پروژه های انجام شده در مقطع ارشد مهندسی عمران تعریف شده در رشته مهندسی عمران در گرایش های زیر حمایت می کند. جهت مشاهده موضوعات تخصصی هر گرایش که توسط آموزش یار حمایت می شود بر روی آن کلیلک کنید.

موضوع پایان نامه ارشد عمران

پایان نامه عمران مهندسی ژئوتکنیک

پایان نامه مهندسی عمران سازه

پایان نامه مهندسی عمران  راه و ساختمان

پایان نامه مهندسی عمران گرایش محیط زیست

انجام پایان نامه مهندسی عمران – حمل و نقل

پایان نامه مهندسی عمران گرایش زلزله

پایان نامه مهندسی عمران –  آب

انجام پایان نامه مهندسی عمران- سازه های هیدرولیکی

انجام پایان نامه صنایع

پایان نامه صنایع در تمامی مقاطع و گرایش ها را از ما بخواهید . گروه آموزشی آموزشیار با استفاده از فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برترین دانشگاه های کشور در رشته مهندسی صنایع تا کنون به بیش از 500 دانشجوی رشته های مهندسی صنایع در جهت ارائه پایان نامه , پروژه دانشجویی و انجام مقاله یاری رسانده است

انجام پایان نامه ارشد صنایع

در تمامی موضوعات و  زمینه های مقطع کارشناسی ارشد صنایع گروه آموزشیار و دپارتمان تخصصی پایان نامه مهندسی صنایع قادر به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی صنایع می باشیم. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص پایان نامه های ارشد صنایع با ما در تماس باشید.

نمونه پایان نامه ارشد صنایع

 انجام پایان نامه ارشد صنایع پیاده سازی مباحث ارزیابی کار و زمان

انجام پایان نامه ارشد صنایع پیاده سازی مباحث طرح ریزی واحدهای صنعتی

انجام پایان نامه ارشد مهندسی صنایع پیاده سازی مباحث کنترل پروژه

انجام پایان نامه ارشد مهندسی صنایع پیاده سازی مبانی سیستم های دینامیکی و اقتصادسنجی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع یکپارچه سازی تصمیمات قیمت گذاری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع مباحث مربوط به زنجیره تامین

پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری صنایع مباحث مربوط به فروش از دست رفته

پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع – بررسی مدل های تعالی سازمان

انجام پایان نامه ارشد صنایع –  مربوط به تحقیق در عملیات

انجام پایان نامه مدیریت بازاریابی , پایان نامه بازاریابی

مدیریت بازاریابی یکی از گرایش های اصلی و چرمخاطب مدیریت در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد.مدیریت بازاریابی،علم شناخت بازار،تدوین استراتژی های بازاریابی،طرح ایده های نوین بازاریابی و… را در بر می گیرد.دانشجویان گرایش بازاریابی،به منظور انجام پایان نامه های خود با موضوعات وسیع و متعددی روبرو هستند.ما شما را در زمینه انجام پایان نامه های بازاریابی،نگار پروپوزال و مقالات بازاریابی یاری می دهیم.

انجام پایان نامه فنی مهندسی

گروه پژوهشی آموزشیار با بهره گیری از دانش فارغ التحصیلان برتر دانشگاه هایشریف،تهران،امیرکبیر و سایر دانشگاه های سطح اول ایران،دانشجویان کلیه ی گرایش هایفنی مهندسی را در انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری ،یاری می دهد.

موارد مهم در پایان نامه فنی مهندسی

در انجام پایان نامه های فنی مهندسی،مهمترین اصل تسلط بر گرایش مدنظر میباشد.کارشناسان ما همگی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری رشته های فنی مهندسی با تجربه ای هستند کهدر زمینه های تخصصی خود مشاوره می دهند و شما را در انجام پایان نامه کمک می نمایند.مثلابرای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق گرایش قدرت،ما محققی که دقیقا گرایش قدرت داردرا برای انجام پایان نامه و پروژه اختصاص می دهیم.به همین ترتیب برای سایر رشته ها و گرایشها.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشدفنی مهندسی

در پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری فنی مهندسی،بخش شبیه سازی یا مدلسازی نرم افزاری،دشوارترین و مهمترین قسمت پایان نامه می باشد.ما با آموزش دقیق بخش های نرمافزاری و توجیه دانشجو ،ایشان را در جهت دفاع موفق از پایان نامه و موفقیت تحصیلی کمک مینماییم.

انجام پایان نامه علوم پزشکی

گروه پژوهش اموزشیار با بهره گیری از دانش محققان مجرب خود شما را در انجام پایان نامه هایعلوم پزشکی,جمع آوری داده ها و تحلیل های نرم افزاری یاری می دهد.به طور کلی علوم پزشکی ,گرایش های فراوانی دارد.که در ادامه زمینه هایی که توسط گروهپژوهشی آموزشیار به منظور انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری پشتیبانی میشوند را مشاهده می نمایید. مشاوره نگارش و ارائه پروپزال در کلیه رشته ها و گرایش های علو م پایه و بالینی علوم پزشکی

انجام پایان نامه علوم انسانی

گروه آموزشیار در تمامی مقاطع تحصیلی و رشته های علوم انسانی در کنار شماست تا بتوانید پروژه های دانشجویی , پایان نامه ها و مقالات مورد نیازتان را تهیه و ارائه نمایید . اگر رشته مورد نظر شما در لیست زیر نیست . با ما تماس بگیرید .پایان نامه های علوم انسانی    – انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه مکانیک

آموزشیار انجام پایان نامه و پروپوزال مکانیک در  تمامی گرایش های مهندسی مکانیک در مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری  پشتیبانی می کند.  در ادامه برخی از موضوعات پایان نامه تخصصی مکانیک را ملاحضه میفرمائید .جهت مشاهده موضوعات تخصصی هر گرایش که توسط آموزش یار حمایت می شود به صفحه اختصاصی انجام پایان نامه مکانیک مراجعه نمایید.

موضوع و نمونه انجام پایان نامه مکانیک

در تمامی  موضوعات و زمینه های زیر قادر به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک میباشیم . برخی از موضوعات انجام پایان نامه مکانیک را بصورت نمونه مشاهده میکنید.

 انجام پایان نامه مکانیک – مباحث مربوط به تحلیل تنش

انجام پایان نامه مکانیک –  مباحث مربوط به تحلیل کمانش

انجام پایان نامه های مکانیک – مربوط به کامپوزیت و مواد مرکب

انجام پروژه و پایان نامه مکانیک – با نرم­ افزار تحلیلی ABAQUS ، Ansys، Catia، Autocad

انجام پایان نامه مکانیک – طراحی و تحلیل سازه کامپوزیتی

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک – طراحی و تحلیل سازه مشبک مخروطی

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک – بررسي و تحليل رفتار رشد ترک

پایان نامه مکانیک مدلسازی و تحلیل نانو گرافن دو لایه و چند لایه ای

پایان نامه  مکانیک طراحي سيستم لانچ موشك آبي

پایان نامه مهندسی مکانیک – حل تحليلي ارتعاشات عرضي نانوتير هاي مدل اويلر برنولي

انجام پایان نامه مکانیک –  آناليز مودال و كنترل فعال ارتعاشات ماشين هاي صنعتي

انجام پایان نامه تحلیل دینامیکی تیر تیموشنکو

انجام پایان نامه طراحی کنترلر  برای سیستم های تاخیری پایدار

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک –  کنترل آنلاین تاخیر زمانی با شبکه عصبی

انجام پایان نامه مباحث مربوط به اگزرژی

انجام پایان نامه مباحث مربوط به مانیتورینگ

انجام پایان نامه انرژی های نو

انجام پایان نامه حل عددی معادلات حاکم بر جریان سیال لزج و غیر لزج درحالت مافوق صوت

انجام پایان نامه حل عددی معادلات حاکم بر جریان تراکم ناپذیر

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک – انتقال حرارت

انجام پایان نامه مکانیک – دینامیک سیالات

انجام پایان نامه و پروژه در زمینه مطالعات ترمودینامیکی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ارتعاشات

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مکانیک

انجام پایان نامه برق

گروه پژوهشی آموزشیار برترین گروه از نظر انجام پایان نامه و پروژه های رشته مهندسی برق استما بیش از ۳۰ متخصص دکتری و کارشناسی ارشد مهندسی برق که همگی فارغ التحصیل دانشگاه شریف و دانشگاه تهران و امیرکبیر هستند را در اختیار داریم.انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد همه ی گرایش های مهندسی برق توسط برترین متخصصان همان گرایش انجام میشود.

انجام پایان نامه ارشد برق

گرایش های اصلی رشته مهندسی برق در مقطع ارشد عبارتند از عبارتند از :مهندسی مخابرات,مهندسی قدرت,مهندسی الکترونیک,مهندسی کنترل  – شما میتوانید برای مشاهده موضوعات تخصصی پایان نامه ارشد برق به صفحه مربوطه مراجعه کنید و برای ثبت درخواست انجام پایان نامه گرایش خود و کسب اطلاعات بیشتر روی لینک  گرایش مربوطه کلیک کنید:

انجام پایان نامه برق مخابرات

انجام پایان نامه  برق قدرت

انجام پایان نامه برق کنترل

انجام پایان نامه برق الکترونیک

انجام پایان نامه ارشد و دکتری

پایان نامه ارشد

مقاطع ارشد در کلیه گرایش ها و رشته های تحصیلی در زمینه پایان نامه و خدمات انجام و نگارش پایان نامه را از کارشناسان بررسی و مشاوره پایان نامه ارشد آموزشیار بخواهید . با بیش از 10 سال قدمت و سابقه درخشان در امر نگارش پایان نامه ارشد آماده خدمات دهی با سرعت بالا هستیم .

انجام پایان نامه ارشد

پایان نامه مقاطع ارشد در کلیه رشته ها و گرایش های تحصیلی با بهره گیری از اساتید مجرب و کارکشته رشته های درسی و تحصیلی مورد نظر شما انجام میگیرد . لازم به ذکر اینکه بهترین قیمت انجام پاران نامه ارشد را در تهران و شهرستان ها از ما بخواهید

موضوعات و رشته های انجام پایان نامه ارشد

پایان نامه ارشد مهندسی برق

پایان نامه ارشد مکانیک

انجام پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

پایان نامه ارشد معماری و عمران

پایان نامه ارشد مدیریت

پایان نامه ارشد حسابداری

پایان نامه ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

پایان نامه ارشد کامپیوتر

پایان نامه مهندسی صنایع

پایان نامه ارشد کشاورزی

پایان نامه ارشد جغرافیا

پایان نامه  کارشناسی ارشد و دکتری علوم تربیتی

پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی

پایان نامه ارشد و پایان نامه دکتری علوم سیاسی

پایان نامه ارشد تحلیل آماری با spss ودیگر نرم افزار ها

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد

برای انجام پایان نامه  و انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد به صورت اصولی در ابتدا با توجه به زمینه ی کاری و پژوهشی استاد راهنمای دانشجو و با توجه به علاقه و زمینه های مورد نظر خود متقاضی موضوعات به روز در زمینه های تخصصی هر رشته را به همراه مقاله بیس برگرفته شده از ژورنال های معتبر در اختیار دانشجو قرار می دهیم.انتخاب موضوعات توسط متقاضی کاملا آزاد بوده و هر کدام از موضوعات را که مورد نظر ایشان باشد به عنوان موضوع پایان نامه انتخاب میشود.

تعیین موضوع تا تایید نهایی پایان نامه های کارشناسی ارشد

این نکته قابل ذکر است که مرحله ی تعیین موضوع تا تایید نهایی یک موضوع مناسب ادامه میابد,هرچند که در طول انجام پایان نامه  تمامی مراحل ذکر شده در ادامه ی همکاری نیز شامل تصحیح و رفع اشکال و توضیحات کامل خواهند بود.

فصل اول و دوم انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

پس از انتخاب موضوع و جمع آوری دیتابیس مربوط به موضوع، محقق ما پروپوزال شما را با توجه به ملاک های از جمله دانشگاه شما، مدل های مختلف موضوع، ابعاد مختلف موضوع و.. می نویسد.سپس با استفاده از دیتابیس تهیه شده تمامی ادبیات مناسب موضوع شما را دسته بندی و شروع به نوشتن فصل دوم پایان نامه می کند، مهمترین بخش فصل دوم پیشینه و تحقیقات قبلی انجام شده می باشد، که به نوعی اعتبار پژوهش شما می باشد.

استفاده از مقالات در تعیین موضوعات پایان نامه ارشد

در این بخش برای تعیین موضوع پایان نامه های کارشناسی ارشد ما با توجه به دسترسی که به مقالات معتبر ( ساینس دایرکت، امرالد، سیج، انتشارات تیلور و همچنین مقالات داخلی مگ ایران ) داریم سعی می کنیم مرتبط ترین و جدید ترین پیشینه را برای پژوهش شما پیاده کنیم. لازم به ذکر است این بخش یکی از بخش های کلیدی می باشد که داوران و همچنین برای چاپ مقالات مورد نظر است. با نوشتن پیشینه فصل دوم هم به پایان می رسد.

ویرایستاری پایان نامه ارشد

و حالا با استفاده از نرم افزار ویراستیار تمامی فصل اول و دوم ویراستیاری می شود. و به دلیل اینکه ما نگارش پایان نامه را به نرم افزار انجام می دهیم. دیگر هیچ مشکل نگارشی نخواهد داشت.

مرحله سوم انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ( جمع آوری داده ها):

برای ادامه کار  و مرحله سوم انجام پایان نامه کارشناسی ارشد باید داده های شما جمع آوری شوند. که به دو صورت زیر انجام می گردد.

الف: ما پرسشنامه استاندارد موضوع را برای شما ارسال خواهیم کرد و شما داده ها را تکمیل و برای ما ارسال می کنید

ب: با توجه به اینکه ما به جامعه های آماری مختلفی از جمله ( دانشجویان، کارکنان و.. ) دسترسی داریم. به صورت انلاین داده های شما را جمع آوری می کنیم. و شما نیاز به جمع آوری داده ها را هم ندارید.

مرحله چهارم انجام پایان نامه کارشناسی ارشد( تحلیل آماری و پایان کار-شبیه سازی و کدنویسی):

پس از جمع آوری داده ها پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد شما را در این مرحله  به محقق دیگر ما که بر روش های آماری و تمامی نرم افزار ها تحلیل تسلط دارد می سپاریم. در این مرحله با توجه به موضوع تحقیق ابتدا فصل سوم و سپس فصل چهارم را به صورت آزمون های توصیفی و استنباطی یا …. انجام می دهد.

فصل پنجم پایان نامه ارشد

فصل پنجم که یکی از مهم ترین قسمت های پایان نامه می باشد. با توجه به نتیجه بدست آمده در فصل چهارم و همچنین با نگاهی بر پیشینه که در فصل دوم جمع آوری شده است تکمیل می شود. در نهایت منابع بر اساس استاندارد APA نوشته می شود. در این مرحله به شما تضمین می دهیم تمامی منابع موجود با منابع استفاده شده در داخل متن یکسان باشد.

آموزش بخش های نرم افزاری بعد از انجام پایان نامه ارشد , کارشناسی و دکتری

آموزشیار بخش های نرم افزاری پایان نامه را به طور کامل به دانشجویان آموزش می دهد و خود دانشجو نیز می تواند با تسلط بر نرم افزار مربوطه اقدام به شبیه سازی ،تحلیل ،مدلسازی و یا پیاده سازی پایان نامه انجام شده نماید.در قسمت آموزش و انجام شبیه سازی می توانید نرم افزارهای کاربردی در انجام پایان نامه را مشاهد نمایید.

بررسی نهایی پایان نامه ارشد

پس از انجام فصل پنجم و منابع یک بار دیگر کل پایان نامه ارشد با استفاده از نرم افزار ویراستیار بررسی می شود. و توسط یک محقق دیگر مرور می شود تا اگر نکته ای یا ایرادی در پایان نامه باشد برطرف شود.به طور کلی تمامی مراحل شامل رفع اشکال خواهد بود و تا هرمرحله به صورت کامل رف اشکال نشود مرحله ی بعدی استارت نخواهد خورد.

استخراج مقاله بعد از انجام پایان نامه ارشد

پس از انجام پایان نامه ، مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه استخراج می شود ، همراه با پایان نامه برای شما ارسال می شود.با توجه به ضریب تاثیر ژورنال و نوع ژورنال موردنظر قیمت نگارش مقاله برآورد میشود.

انجام پایان نامه کارشناسی و ارشد در تمامی رشته ها

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد  رشته های فنی مهندسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد  رشته های علوم پزشکی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم پایه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم انسانی

انجام پایان نامه دکتری

در مورد تصویب موضوع جهت پایان نامه دکتری نکته ی مهمی که قابل ذکر است,عدم تکراری بودن موضوعات پیشنهادی میباشد, که ما با ارائه مقاله بیس به روز و جدید(مقالات سال های ۲۰۱۱ به بالا) و سرچ در پایگاه اطالاعاتی ایران داک ریسک تکراری بودن عناوین را به صفر رسانده ایم.پس از انتخاب موضوع محقق موظف است تمامی کتب و مقالات معتبر در رابطه با موضوع را جمع آوری و با توجه به ملاک های مختلف دسته بندی کند.

موضوع پایان نامه دکتری

در  صورتی که موضوع پایان نامه دکتری از جانب استاد باشد ما آن را با کارشناسان خود درمیان گذاشته و در صورت داشتن توانایی در انجام پایان نامه حتما شما را یاری خواهیم داد.تمامی اصلاحات استاد راهنمای شما ظرف ۱۲ تا ۴۸ ساعت رفع می گردد و شما می توانید هر لحظه هم با پشتیبان ما به صورت تلفنی یا ایمیل در ارتباط باشید.همچنین پس از دفاع شما موظف هستید برای تحویل پایان نامه خود به دانشگاه نکات گفته شده داوران را در پایان نامه خود رعایت کنید که تمامی نکات توسط ما انجام می شود.

انجام پایان نامه دکتری در تمامی رشته ها

انجام پایان نامه دکتری فنی مهندسی

انجام پایان نامه دکتری علوم پزشکی

انجام پایان نامه دکتری علوم پایه

انجام پایان نامه دکتری علوم انسان

ارتباط در تلگرام

کلوب انجام پایان نامه های دانشجویی

انجام پایان نامه مکاترونیک

انجام پایان نامه کنترل

انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه مهندسی کشاورزی

پایان نامه مهندسی صنایع

انجام پایان نامه عمران

انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر

دانلود پایان نامه

انجام پایان نامه و پروژه های مهندسی هوا فضا

انجام پایان نامه علوم تربیتی

 

 عضویت

انجام پروژه و پایان نامه  مهندسی مکانیک

انجام پایان نامه , پروژه و نگارش مقاله ریاضی

انجام پایان نامه | پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد حسابداری

انجام پایان نامه مدیریت در تمام گرایش ها

انجام پایان نامه معماری در تمام مقاطع و موضوعات

انجام پایان نامه مهندسی عمران در تمام گرایش ها

پایان نامه | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

خدمات تخصصی نگارش و انجام پایان نامه

انجام پایان نامه ارشد و دکتری علوم پزشکی و پیراپزشکی 

انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه تاریخ

انجام پایان نامه تخصصی ارشد و دکتری

انجام پایان نامه تربيت بدني

انجام پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری

انجام پایان نامه حقوق بین الملل

انجام پایان نامه دامپزشکی

انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه شیمی آلی

انجام پایان نامه شیمی شیمی فیزیک

انجام پایان نامه علوم تربیتی

 

انجام پایان نامه مهندسی برق قدرت

انجام پایان نامه کتابداری

انجام پایان نامه کشاورزی

انجام پایان نامه کیهان‌شناسی

انجام پایان نامه محیط زیست و سایر گرایش های عمران

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان نامه مهندسی شیمی

انجام پایان نامه مهندسی عمران حمل و نقل

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک تبدیل انرژی

انجام پایان نامه مهندسی مواد جوشکاری

 

 انجام پروژه های شبیه سازی و مدلسازی آماری

علوم انسانی

پایان نامه علوم انسانی تمام گرایش ها

انجام پایان نامه علوم سیاسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری علوم اجتماعی

انجام پایان نامه های گروه مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت اجرایی , شهری و MBA

انجام پایان نامه مدیریت گرایش بازرگانی

انجام پایان نامه مدیریت گرایش مدیریت دولتی

انجام پایان نامه مدیریت مالی

مشاوره انجام پایان نامه حقوق

نگارش مقاله , پروژه دانشجویی و انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه و پروژه فنی مهندسی

 انجام پروژه , پایان نامه و نگارش مقاله جغرافیا

انجام پروژه و پایان نامه مدیریت بازاریابی

پروژه دانشجویی مهندسی پزشکی

مقالات و پایان نامه های دانلودی

موسسه مشاوره و انجام پایان نامه و پروژه

نقاشی ساختمان در تهران و کرج

نقاش ساختمان تهران مدرن

تزئینات ساختمان

رنگکاری ساختمان

پیمانکاری امور ساختمانی

نقاشی مدرن خانه

نقاشی خانه

و چند شرکت خوشنام در سایر زمینه ها

کفسابی در تهران و کرج نماشویی

انواع کانکس

کانکس نوین

کاغذ دیواری

This website was built using N.nu - try it yourself for free.(info & kontakt)